Відгуки про офтальмологічну клініку "Центр Ока"
reviews

Назад

Тип відгуків

Текстові відгуки
Відео відгуки

Послуги

Всі послуги
Діагностика зору та консультація
Вітреоретинальна хірургія
Лікування глаукоми
Лікування макулодистрофії
Рефракційна заміна кришталика ока
Лазерна коагуляція сітківки
Кросс-лінкінг рогівки
Лікування кератоконусу
Лікування вікової макулодистрофії
Лікування відшарування сітківки
Лікування макулярного розриву
Лікування епіретинальної мембрани (ERM)
Лікування гемофтальму
Лікування ускладненої діабетичної ретинопатії
Лікування короткозорості (міопії)
Лікування астигматизму
Лікування далекозорості
Інтравітреальна терапія
Лазерний вітреолізіс
Консультація дитячого офтальмолога
Лазерне лікування глаукоми
YAG лазерна дисцизія

Лікарі

Всі лікарі
Саксонов Станіслав Геннадійович
Кравець Наталія Ігорівна
Тесленко Олександр Сергійович
Ляпунова Валерія Олександрівна
Карімлі Юніс Аліпаша огли
Чумак Наталія Василівна
Мартиненко Анатолій Борисович
Лагода Вікторія Юріївна
Владіміров Дмитро Віталійович
Хом’як Ірина Дмитрівна
Новіцька Наталія Леонідівна
Шпак Олександр Олександрович
Грекова Ніна Георгіївна
Литвиненко Олена Русланівна
Зіньківська Вікторія Олександрівна
Рибак Марія Володимирівна
Тищенко Софія Миколаївна
Мельникова Дарія Олександрівна
Мальцева Катерина Євгенівна
Міненко Максим Андрійович
5,0
4.1тис відгуків
5
4
3
2
1

Андрей Чекановский

Потратив в центр ока з проблемами очей, де мені надали високо кваліфіковану допомогу,в цьому центрі дуже професійні і чуйні фахівці,особливо хотів відмітити мого лікуючого лікаря Мельникову Дарью Олександрівну, яка з розумінням, повагою і усією відповідальністю виконує свою не легку роботу.
13.06.2026

Светлана Бакатова

Рекомендую клініку. Дуже сподобався візит.
13.06.2026

Павло Третьяков

Все швидко, якісно та зрозуміло
12.06.2026

Світлана

Я максимально задоволена! Компетентне і максимально уважне ставлення! Отримала відповіді на всі свої запитання і отримала необхідні рекомендації,ще додатково провели діагностику сухості очей!Була у лікарів- Валерії Олександрівни і Дар'ї Олександрівни. Також зауважу,що тут доступні ціни.
12.06.2026

Valentina Sperkach

Вже майже 10 років лікуємося тільки тут.В мами з самого дитинства поганий зір та великий мінус на обох очах . Недавно провели мамі операцію на обидва ока так як виникла катаракта ускладнена астегматизмом.Все пройшло успішно.Мама нарешті зможе ходити без окулярів))))) Всі лікарі з якими ми працювали професіонали свого діла.Дівчатка на рецепції завжди усміхнені і допоможуть з будь яким питанням. Ми рекомендуємо цю клініку
12.06.2026

Нина Левицкая

Хочу щиро подякувати клініці за чуйне ставлення,від ресепшена до лікарів. Буквально вчора зробили операцію по заміни кришталика,сьогодні я вже бачу на всі 100%. Прекрасний лікар Владіміров Дмитро Віталійович який зробив таку витончену роботу. Окрема дякую Зінківській Вікторії Юріївни за проведення інтравітреальне введення ,дуже боялась ,але настільки все швидко пройшло ,лягла та встала. Всім дякую що даруєте людям бачити ,та жити повноцінним життям. Буду рекомендувати однозначно всім своїм знайомим. Персонал чудовий,та прекрасний ,цінуйте таких людей.
12.06.2026

Людмила Л

Молодці! Молодий колектив, все швидко і зрозуміло пояснюють, лікар Міненко М.А. все доступно пояснив, дуже мені сподобався.
12.06.2026

Мила Зарайская

Дуже вдячна персоналу і лікарям клініки. Персонал уважний, лікар Міненко М.А. доступно розповів про мої проблеми з очами, допоміг розібратися з кришталиками, заспокоїв, було приємно з ним спілкуватися. Рекомендую і клініку, і лікаря.
12.06.2026

Наталія Лацько

Мабуть як і більшість людей носячи на постійній основі окуляри мріють про 100% зір.Але мають страх втручання до очей.Я наважилась на корекцію зору і ні хвилини не пожалкувала.В Центр ока найкращі кваліфіковані лікарі.Окрема подяка Кравець Наталії Ігорівна,яка після консультації надала впевненості щодо проведення процедури.Все пройшло на високому рівні і дуже швидко,спокійно і безболісно.І що саме важливе і приємне на другий день зір вже був 150%. Однозначно рекомендую клініку і лікаря Кравець Наталію Ігорівну
11.06.2026

Irina S.

Була на консультації, обслуговування дуже швидке, якісне та уважне, лікар Міненко М.А. відноситься до пацієнтів з повагою, видно що професіонал своєї справи. Залишилась задоволеною клінікою та персоналом, всім рекомендую.
11.06.2026
Показати більше
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ...
  • 414

Наші центри підключені до потужних генераторів, графік відключення електроенергії на нас не впливає. Ми працюємо у звичайному режимі і готові надати медичні послуги у повному обсязі. Чекаємо на вас в наших центрах!