Мабуть як і більшість людей носячи на постійній основі окуляри мріють про 100% зір.Але мають страх втручання до очей.Я наважилась на корекцію зору і ні хвилини не пожалкувала.В Центр ока найкращі кваліфіковані лікарі.Окрема подяка Кравець Наталії Ігорівна,яка після консультації надала впевненості щодо проведення процедури.Все пройшло на високому рівні і дуже швидко,спокійно і безболісно.І що саме важливе і приємне на другий день зір вже був 150%. Однозначно рекомендую клініку і лікаря Кравець Наталію Ігорівну
11.06.2026