Вже майже 10 років лікуємося тільки тут.В мами з самого дитинства поганий зір та великий мінус на обох очах .
Недавно провели мамі операцію на обидва ока так як виникла катаракта ускладнена астегматизмом.Все пройшло успішно.Мама нарешті зможе ходити без окулярів)))))
Всі лікарі з якими ми працювали професіонали свого діла.Дівчатка на рецепції завжди усміхнені і допоможуть з будь яким питанням.
Ми рекомендуємо цю клініку
12.06.2026